PREMIERA KSIĄŻKI "ŻOLIBORZ. PRZEWODNIK KREATYWNY" 7 MARCA 2018!


Żoliborz. Przewodnik kreatywny. 

PREMIERA 7 MARCA 2018

"Na przełomie roku ukazała się kolejna pozycja – Żoliborz. Przewodnik kreatywny - sygnowana logiem Biblioteki Żoliborskiej. Książeczka jest nieduża, kolorowa, wypełniona ciekawą i zabawną grafiką.

Sekwencje tekstu podane są prostym, komunikatywnym językiem. A całość to Żoliborz w pigułce łatwej do przyswojenia przez małego odbiorcę. I taki cel nam przyświecał. Wydać pierwszy adresowany do najmłodszych i nieco starszych Czytelników przewodnik po Pięknym Brzegu. Tak by ich zainteresować, zaciekawić, sprawić przyjemność i ułatwić zapamiętanie podstawowych informacji o Żoliborzu. Pierwszy etap poznawania realiów otoczenia, w którym koncentruje się codzienność naszych pociech. I wyzwalania relacji emocjonalnych przekładających się na budowanie więzi ze światem wczesnego dzieciństwa. Aga Pietrzykowska wraz ze Studiem Pe zaproponowała młodym żoliborzanom trzy trasy spacerowe: Poznajemy Żoliborz, Architektura Modernizmu, Ptaki i Zwierzęta. Trasy są ciekawie pomyślane, zatrzymują uwagę czytających na trafnie dobranych tematach, nie wywołując znużenia.
Podsuwają wiele ciekawostek, które są przerywnikiem poważniejszych treści. Czego więcej potrzeba, by uznać pozycję za udaną?" 
Urząd Dzielnicy ŻoliborzAga Pietrzykowska_Przewodnik

Aga Pietrzykowska_przewodnik

Aga Pietrzykowska_Przewodnik

Aga Pietrzykowska_Przewodnik

Aga Pietrzykowska_Przewodnik

Aga Pietrzykowska_Przewodnik


Aga Pietrzykowska_Przewodnik


Komentarze

Popularne posty